Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn

Salon kosmetyczny nie jest miejscem dedykowanym tylko dla kobiet. Mężczyzna chcący zadbać o swój wygląd również znajdzie tutaj coś dla siebie. Na przykład regeneracyjny zabieg na twarz Charmine Rose Men’s sebo control czy profesjonalny manicure i pedicure przeznaczony dla mężczyzn, który przeprowadzi renomowana warszawska kosmetyczka (https://swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html).

Charmine Rose Men’s sebo control
Zabieg ten jest dedykowany dla mężczyzn, których skóra jest zanieczyszczona i podrażniona, posiada zaskórniki i stany zapalne wynikające z nadprodukcji sebum. Efektem osiągniętym po poddaniu się tej terapii jest zregenerowana i zrewitalizowana skóra twarzy. Dodatkowo zabieg ten powoduje redukcję świecenia się skóry oraz zmniejsza poziom wydzielania sebum. Wspomaga także redukcję DHT (aktywnej formy testosteronu) w skórze oraz minimalizację zaistniałych zaczerwienień i stanów zapalnych skóry. Ma ona również pozytywne oddziaływanie na zmęczone i podkrążone oczy oraz łagodzenie podrażnień po goleniu. Pozytywne efekty są widoczne już po pierwszym 60 minutowym zabiegu, jednak dla uzyskania najlepszych wyników zaleca się wykonanie serii 5-10 zabiegów w 10 dniowych odstępach czasu.

Manicure i pedicure
Brak czasu na samodzielną pielęgnację, kontakt ze środkami chemicznymi, praca w warunkach narażenia na ubrudzenie – to wszystko może zaowocować brzydkimi, nieestetycznymi paznokciami. Manicure i pedicure pomagają dłonią i stopą wyglądać na zadbane i wypielęgnowane. Męski manicure można spotkać w dwóch odmianach: klasycznym i biologicznym. Podczas gdy manicure klasyczny poza standardowym opiłowywaniem paznokci i nadawaniem im odpowiedniego kształtu zakłada również wycinanie skórek cążkami, manicure biologiczny odchodzi od zastosowania w tym celu cążek i zastępuje je drewnianym patyczkiem. Zabiegi męskiego pedicure również mogą obejmować dwojaki zakres – skupiać się na zakresie czynności podobnym do manicure biologicznego lub dodatkowo uwzględniać kwestie lecznicze (usuwanie wrastających paznokci czy nagniotków). Panowie decydujący się na manicure muszą zarezerwować w swoim kalendarzu na ten cel około 40 minut, zaś chętni do odbycia zabiegu pedicure około 60 minut. Poprawa wyglądu dłoni i stóp jest wyraźnie widoczna zaraz po zakończonym zabiegu.

3 myśli na temat “Zabiegi kosmetyczne dla mężczyzn”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>